Warsztat samochodowy serwis klimatyzacji wymiana opon zawieszenie hamulce ozon geometria zbieżność serwis wulkanizacja wymiana amortyzator klima serwis olejowy odgrzybianie

O NAS

 

Zajmujemy się kompleksową obsługą i naprawą samochodów wszystkich marek. Od wielu lat z powodzeniem zdobywamy doświadczenia na polu zaawansowanej technologii samochodów, co stale podnosi jakość naszych usług. Zatrudniamy wysokiej klasy SPECJALISTÓW  od elektroniki i mechaniki samochodowej posiadających wiedzę potwierdzoną certyfikatami, ale najbardziej jesteśmy dumni ze zdobytego wieloletniego doświadczenia. Dzięki temu działamy szybko i profesjonalnie.

 

Najwyższy standard usług

 

Posiadamy NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI  sprzęt komputerowy do diagnostyki usterek i niedomagań urządzeń elektronicznych oraz specjalistyczną bazę narzędziową. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i trwałości świadczonych usług korzystamy tylko z najlepszych jakościowo części zamiennych.

Podejmiemy się naprawy każdej usterki, nawet tych tzw. CIĘŻKICH TEMATÓW,  z którymi konkurencja sobie nie poradzi.

Dlatego, jeżeli masz problem ze swoim autem, kolejny warsztat nie potrafi usunąć usterki, każdy mówi coś innego, wymienili Ci „pół auta” i nie ma efektu? Nie wiesz co dalej robić? SKONTAKTUJ SIĘ  z nami, a doświadczysz nowego wymiaru obsługi. Doradzimy i z pewnością poradzimy sobie z naprawą Twojego auta. Wysoka jakość obsługi sprawia, że i Ty będziesz naszym najlepszym klientem.

 

 

Do zobaczenia!

 

Team Royal El Rent

Do góry

Created with Royal El Rent