Warsztat samochodowy serwis klimatyzacji wymiana opon zawieszenie hamulce ozon geometria zbieżność serwis wulkanizacja wymiana amortyzator klima serwis olejowy odgrzybianie
W sytuacji, kiedy nasze auto zostanie uszkodzone nie z naszej winy, przysługuje nam prawo do pojazdu zastępczego w ramach ubezpieczenia OC sprawcy.

 

Oferta skierowana jest zarówno do Klientów instytucjonalnych jak i osób fizycznych. Poszkodowany, który w wyniku kolizji drogowej lub innego zdarzenia powstałego z winy działań osób trzecich, jest pozbawiony możliwości korzystania z własnego samochodu i będzie likwidował szkodę z polisy odpowiedzialności cywilnej sprawcy szkody, ma możliwość wynająć pojazd zastępczy na cały okres likwidacji szkody bez konieczności angażowania własnych środków finansowych.

 

Po podpisaniu umowy, przekażemy Klientowi/Poszkodowanemu samochód zastępczy na warunkach umożliwiających sprawną likwidację szkody w zakresie użytkowania pojazdu zastępczego.
Warsztat samochodowy serwis klimatyzacji wymiana opon zawieszenie hamulce ozon geometria zbieżność serwis wulkanizacja wymiana amortyzator klima serwis olejowy odgrzybianie
Obsługujemy wynajem dla wszystkich ubezpieczalni działających na terenie kraju oraz dla poszkodowanych na terenie Polski przez sprawców ubezpieczonych u zagranicznych ubezpieczycieli.

Klient/Poszkodowany otrzymuje pojazd zastępczy na następujących zasadach:


    Rozliczenie kosztów wynajmu samochodu zastępczego następuje bezpośrednio z Towarzystwa              Ubezpieczeniowego sprawcy kolizji w sposób bezgotówkowy.

    Brak konieczności wpłacania kaucji gwarancyjnej.

    Brak limitu kilometrów.

    Brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem pojazdu zastępczego.

    Koszty podstawienia i odbioru pojazdu pokrywa firma ubezpieczeniowa sprawcy.

Klienci mają możliwość natychmiastowego zachowania ciągłości korzystania ze środka transportu, nie muszą angażować własnych funduszy, jak również zostają zwolnieni z prowadzenia czasochłonnej i biurokratycznej likwidacji szkody w zakresie zwrotu kosztów za pojazd zastępczy. Zapewniamy auto zastępcze dla każdego pojazdu bez względu na rok produkcji i markę.

Jak uzyskać auto zastępcze ?

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z odzyskaniem środków z OC sprawcy wypadku. Do dyspozycji Klientów oddajemy szeroką gamę nowych i bogato wyposażonych samochodów, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort zarówno w jeździe miejskiej jak i na dalekich trasach. Wszystkie samochody są ubezpieczone w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance.

Rezerwacji samochodu dokonać można:


    on-line za pośrednictwem naszej strony internetowej

    telefonicznie

    bezpośrednio w oddziałach naszej firmy

Created with Royal El Rent

Do góry